+48 607 596 990

Usługi dla firm

Usługa w terenie? Zepsuty komputer Mac? Ekspresowa wymiana uszkodzonego dysku, lub pamięci RAM u klienta? Backup cennych danych? Konfiguracja? Tym wszystkim zajmujemy się od lat. Świadczymy też usługi w nagłych wypadkach, wymagających szybkiej reakcji w Państwa firmie.
Współpracujemy z wieloma firmami z branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz medycznej. Zapraszamy zatem wszystkich klientów biznesowych, którzy cenią najwyższą jakość oferowanych usług oraz krótkie terminy realizacji.
Przy stałej współpracy oferujemy:

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@icare.net.pl

Ekspertyzy dla firm ubezpieczeniowych

Czasem zdarza się tak, że ekspertyza serwisu jest konieczna. Dokonujemy dokładnej i rzetelnej oceny szkody ubezpieczonego smartfona, tabletu czy komputera. Jeśli zatem potrzebujesz profesjonalnej wyceny usterek czy uszkodzeń sprzętu – zapraszamy.

Ekspertyzy i kosztorysy wystawiamy w ciągu jednego dnia roboczego. Zawieramy w nich wszelkie potrzebne informacje dla firmy ubezpieczeniowej.

Oczywiście istnieje możliwość naprawy smartfona lub tabletu firmy Apple w ramach Państwa polisy ubezpieczeniowej w naszym serwisie.

Szkoda całkowita? Wystawiamy również takie ekspertyzy.

 

Aplikacje na iOS

Tworzone przez nas aplikacje na urządzenia mobilne to odpowiedź na nowoczesne zapotrzebowanie rynku. Mogą to być zarówno proste aplikacje typu terminarz czy notatnik, jak i zaawansowane aplikacje wykorzystujące nawigację GPS, audio-video streaming, etc.

Zajmujemy się dedykowanymi aplikacjami na system iOS.

Gwarantujemy poprawne działanie tworzonych przez nas aplikacji na szeregu urządzeń, o różnej rozdzielczości oraz przekątnej ekranu. Dokładamy starań aby użytkowanie naszych aplikacji było proste, intuicyjne i dostarczało samych pozytywnych wrażeń.

Przejdź do paska narzędzi Wyloguj się