+48 607 596 990

Naprawa iPhone w Łodzi. Serwis pogwarancyjny Apple – iCare

15 kwietnia 2019 Naprawa iPhone, Nowy oddział

Gdzie naprawić iPhone w Łodzi?

Najlepiej naprawić swój iPhone w Łodzi w serwisie iCare na Tuwima 22/26!

Masz uszkodzony iPhone? I w końcu zadajesz sobie pytanie gdzie naprawić iPhone w Łodzi? Próbujesz wyszukać w Google, obdzwaniasz znajomych z nadzieja o pomóc, sprawdzasz opinie na Google i Facebook. Często z powodu dużej ilości serwisów Apple zastanawiasz się, który z nich jest wiarygodny i godny polecenia. Nie chcemy abyś tracił swój czas, dlatego napisaliśmy ten artykuł. Dowiesz się z niego na co zwrócić uwagę wybierając miejsce w którym naprawisz  swój iPhone w Łodzi.

Lista zawiera rzeczy bardzo ważne, więc nie traktuj jej wyrywkowo ani zgodnie z zasadą, że najważniejsze punkty są na górze; ostatnie argumenty są równie ważne jak pierwsze. Wybierając serwis powinieneś zwrócić szczególną uwagę na następujące aspekty:

  • jakość części jakie oferuje serwis. Najwyżej są oceniane serwisy mające oryginalne części. Dopiero gdy cena jest zdecydowanie poza posiadanym budżetem powinniśmy szukać alternatywy i to bardzo ostrożnie, gdyż jakość zamienników potrafi być bardzo niska.
  • opinie klientów zarówno na Facebook jak i na Google. Pamiętajcie, że część opinii może nie być prawdziwa. Prawdziwe są zawsze opinie negatywne i to je powinno się czytać ze zdwojoną uwagą. Jeśli jest ich mało lub roszczenia już na pierwszy rzut oka są oderwane od rzeczywistości, to oznacza, że serwis rzadko popełnia błędy.
  • cena. Niska i bardzo niska cena zazwyczaj jest równoznaczna z wykorzystywaniem zamienników. Im niższa jest cena tym bardziej prawdopodobne, że wykorzystywane są części z najniższej półki jakościowej. Niestety znamy też przypadki w których za bardzo wysoką opłatą również wykorzystywano zamienniki niskiej jakości.
  • czas naprawy. Czasem naprawy sprzętu Apple muszą trwać odpowiednio długo, ale musimy tu też zachować odpowiednią czujność. Jeśli słyszymy, że serwis w godzinę zrobi nam regenerację ekranu, to nie jest to możliwe. Wtedy możemy się spodziewać, że na miejscu naszego ekranu wyląduje coś innego (zregenerowany ekran innego klienta lub zamiennik). Również zbyt długie czasy napraw mogą być zniechęcające gdyż nikt nie chce rozstawać się ze swoim iPhone na tydzień jeśli naprawa jest prosta. Jest to niska jakość obsługi klienta. Może to też wynikać z faktu, iż urządzenie jest wysyłane do innego serwisu bez wiedzy klienta. My już wielokrotnie ratowaliśmy konkurentów, którzy nie radzili sobie z przyjętym sprzętem.
  • porządek to wizytówka! Naprawy urządzeń Apple to często bardzo trudne naprawy związane z lutowaniem płyt głównych, regenerowaniem ekranów, etc. Takie naprawy OBOWIĄZKOWO należy wykonywać w bardzo sterylnych warunkach. Jeśli w odwiedzanym serwisie widzimy warunki w których balibyśmy się położyć kanapkę na stole, to tym bardziej nie powinien tam leżeć sprzęt za kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych.
  • maszyny. Zapomnijmy o czasach w których dobry serwis mógł funkcjonować mając jedynie podstawowe narzędzia jak śrubokręty, ,etc. Nowoczesny serwis, który chce sobie poradzić ze skomplikowanymi naprawami musi korzystać z zaawansowanych narzędzi diagnostycznych oraz maszyn do napraw.

 

Znając te zasady staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach iPhone, które jest udokumentowane certyfikatami Apple oraz niezależnych centrów szkoleniowych.

W ostatnich kilku latach zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy klientów, co potwierdzają nasze oceny oraz opinie na Google i Facebook. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że jesteśmy liderem wśród serwisów Apple w miastach w których jesteśmy obecni. W czym tkwi sekret sukcesu naszej firmy? Udało się nam ponieważ bardzo lubimy naszą pracę oraz atmosferę w naszej firmie. Dodatkowo nie stoimy w miejscu, tylko ciągle się rozwijamy.

Najczęstsze naprawy iPhone, które liczymy już w tysiącach to:

W naszym serwisie posiadamy nowoczesny sprzęt, który pomaga szybko i precyzyjnie dokonywać nawet najtrudniejszych napraw, np. lutowanie układu U2. Jesteśmy bardzo pewni swojej pracy dlatego na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji!

Chcesz skorzystać z naszych usług, ale mieszkasz za daleko? Jest możliwość wysłania swojego iPhone kurierem.