+48 607 596 990

Jak serwis Apple iCare Manufaktura ułatwi Ci życie!

5 października 2019 Nowości, Nowy oddział

Denerwuje Cię zostawianie sprzętu w serwisie na kilka godzin i wracanie do domu? Dla nas marnowanie czasu to zmora, której unikamy jak tylko możemy! Dlatego też chcąc wyjść na przeciw Tobie otworzyliśmy serwis w Manufakturze. Możesz zostawić u nas swoje urządzenie, iść na zakupy, obiad, do kina, etc. i po wszystkim wrócić po odbiór naprawionego urządzenia! Zadzwoń wcześniej, zarezerwuj termin naprawy i spraw, że czas po pracy będzie dla Ciebie/Twoich bliskich a nie stracony w korkach.

Lokal mieści się w samym sercu Łodzi, najchętniej odwiedzanym przez turystow miejscu: CH Manufaktura, nieopodal kina Cinema City oraz sklepu Kakadu. Serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego serwisu Apple w Manufakturze przy ulicy Drewnowskiej 62.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 10:00-18:00, w soboty 12:00-20:00.

Nasz główny oddział znajduję się w Łodzi przy ulicy Tuwima 22/26. Przez kilka lat istnienia naszego serwisu udało się nam zostać liderem wśród pogwarancyjnych serwisów w Łodzi, Piotrkowie oraz Zakopanem. Trzymając się zasad o świadczeniu usług na najwyższym poziomie ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera rynku, zdobywając kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów.

Dzięki temu, że większość napraw wykonywana jest na miejscu, możemy pochwalić się najkrótszym czasem oczekiwania na naprawę. Oryginalne podzespoły, wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów oraz profesjonalny sprzęt są gwarancją sukcesu naszej firmy.

Jeżeli masz uszkodzony wyświetlacz w iPhone, to wystarczy przynieść swój telefon do naszego serwisu, gdzie nasi serwisanci szybko i precyzyjnie wymienią uszkodzony ekran na nowy oryginalny albo spróbują podjąć się regeneracji ekranu iPhone.

Wykonujemy również reinstalację systemu MacOS wraz z przeniesieniem lub odzyskaniem danych i wgraniem niezbędnego oprogramowania. Wszystkie naprawy wykonujemy na oryginalnych częściach dostarczanych przez firmę Apple.

iCare Manufaktura to nie tylko serwis iPhone,

zajmujemy się również naprawą pozostałych urządzeń firmy Apple:

Uszkodziłeś swojego iPhone? Kontakt z wodą? Upadek iPhone na kamienie?

Nie trać kontaktu ze znajomymi ani szansy na niezapomniane zdjęcia! Naprawimy Twoje urządzenie nawet w 2-3 godziny!

Do każdej naprawy udzielamy gwarancji, ponieważ wiemy, że jakość świadczenia naszych usług oraz dobór i serwis części jest na najwyższym poziomie!

Zapraszamy do serwisu iCare Łódź Manufaktura!