+48 607 596 990

iCare – Serwis Apple Zakopane!

25 lutego 2019 Nowości, Nowy oddział

Nowy oddział! Serwis iPhone, iPad, MacBook Zakopane.

Zapraszamy do naszego nowego serwisu Apple w Zakopanem przy ulicy Nowotarskiej 19.

Będziemy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18. Wybraliśmy lokal tuż obok Krupówek, aby było Wam łatwo się do nas dostać. Znajdziecie nas na najwyższym piętrze budynku w którym są słynne Delikatesy Centrum. Jak do nas dojść z Krupówek? Nic prostrzego:

Mapa Serwis Apple Zakopane

Nowy oddział daje nam mnóstwo energii, mamy nadzieje spełnić Wasze oczekiwania w tym jakże pięknym mieście. Fakt, że otwieramy już trzeci oddział w Polsce, jest wynikiem zaufania jakim codziennie nas obdarzacie. Obiecujemy, że nowy oddział będzie najlepszym serwisem Apple nie tylko w Zakopanem, ale i w całym województwie!

Serwis Apple iCare zaczął swoją działalność w 2014 roku w Łodzi, w mieście, gdzie znajduje się nasz główny oddział. Przez kilka lat istnienia naszego serwisu udało się nam zostać liderem wśród pogwarancyjnych serwisów w Łodzi oraz Piotrkowie. Trzymając się zasad o świadczeniu usług na najwyższym poziomie ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera rynku, a także zdobyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów. Oryginalne podzespoły, wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów oraz profesjonalny sprzęt są gwarancją sukcesu naszej firmy.

iCare to nie tylko serwis iPhone Zakopane,

zajmujemy się również naprawą pozostałych urządzeń firmy Apple:

Serwis iPhone Zakopane

Jesteś na wypoczynku w Tatrach i uszkodziłeś swojego iPhone? Kontakt z wodą? Upadek iPhone na kamienie? Nie trać kontaktu ze znajomymi ani szansy na niezapomniane zdjęcia! Naprawimy Twoje urządzenie nawet w 2-3 godziny!

Teraz możesz nie martwić się i oddać swój telefon do profesjonalnego serwisu. Przynieś swojego iPhone do iCare, a on wróci do Ciebie w idealnym stanie. Jeżeli masz uszkodzony wyświetlacz w iPhone, to wystarczy przynieść swój telefon do naszego serwisu, gdzie nasi serwisanci szybko i precyzyjnie wymienią uszkodzony ekran na nowy oryginalny albo spróbują podjąć się regeneracji ekranu iPhone. Wymiana baterii iPhone też nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wymiana baterii oraz wymiana wyświetlacza iPhone to są najczęstsze naprawy dokonywane w naszym serwisie. Możesz zobaczyć pozostałe naprawy iPhone na naszej stronie Naprawa iPhone. Serwis Apple iCare również świadczy usługi naprawy iPad, iMac oraz MacBook.

Do każdej naprawy udzielamy gwarancji ponieważ wiemy, że jakość naszych usług oraz części jest na najwyższym poziomie. Serwis Apple iCare w Zakopanem jest jedynym profesjonalnym serwisem Apple w Zakopanem, o którego jakości świadczą tysiące zadowolonych klientów, a także opinie w Google i Facebook.