+48 607 596 990

Modernizacje

Naprawa MacBook w Łodzi

Serwis sprzętu iCare w Łodzi oprócz serwisu i naprawy MacBooków przeprowadza również modernizację komputerów stacjonarnych i laptopów firmy Apple.

Jeżeli czujesz, że Twój komputer nie działa wystarczająco szybko, przynieś go do naszego serwisu. Sprawdzimy co można w nim zmienić aby poprawić jego wydajność. Czasami wystarczy wymiana dysku twardego lub dołożenie dodatkowej kości pamięci, aby komputer lub laptop Apple zyskał drugą młodość.

 

Podczas całego procesu modernizacji zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Twojego sprzętu, bo wiemy jak ważny dla użytkowników sprzętu Apple jest jego stan wizualny. Oddając sprzęt do serwisu iCare w Łodzi masz pewność, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w nienagannym stanie.

Dodatkowo w przypadku wymiany dysku oferujemy możliwość zrobienia kopii zapasowej i przegrania Twoich danych na nowy dysk, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich danych znajdujących się w komputerze lub laptopie podczas modernizacji sprzętu.

Jako nieliczni, w naszym serwisie iCare w Łodzi oferujemy usługę czyszczenia szyb i matryc w komputerach iMac oraz monitorach firmy Apple.

Serwis iCare w Łodzi posiada największe doświadczenie w dziedzinie diagnostyki oraz napraw komputerów stacjonarnych i laptopów Apple. W naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu kompleksowo zadbamy o Twój komputer stacjonarny lub laptop. Jesteśmy w stanie wymienić całe uszkodzone moduły (matryce, płyty główne, baterie itp.).

Wszelkie naprawy i modernizacje wykonujemy tak by sprzęt jak najszybciej wrócił do właściciela, nie zapominając o dokładności, precyzji i wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.