+48 607 596 990

Naprawa iPhone | iCare Łódź

Zespół pracowników iCare Łódź to grono specjalistów z zakresu serwisu sprzętu Apple. Wykonujemy skuteczne naprawy wszystkich modeli telefonów iPhone – iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR. Serwis Apple iCare w Łodzi wykonuje także naprawy iPadów oraz serwis MacBooków.

iPhone’y to wyrafinowane telefony komórkowe renomowanej firmy Apple. iPhony wykorzystują innowacyjną, a zarazem bardzo intuicyjną w obsłudze technologię. Znane są ze swojej funkcjonalności oraz niepowtarzalnego designu. Wiemy, że dla naszych Klientów, iPhone to nie tylko telefon komórkowy ale również nieodłączna część życia prywatnego i zawodowego.  W związku z tym, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. iCare w Łodzi dysponuje specjalistycznym zapleczem serwisowym, a dzięki wiedzy z zakresu technologii może zapewnić wysoką jakość usług w zakresie serwisu i naprawy iPhone.

Szybki i kompleksowy serwis iPhone w Łodzi

W Apple serwis iCare wykonujemy naprawy iphonów w zakresie:

  • Wymiana wyświetlacza iPhone – w przypadku rys na szybce, całkowicie potłuczonej szybki, pęknięć ekranu lub kawałka szybki w wyniku upadku,
  • Wymiana ekranu iPhone – naprawa wyświetlacza po zalaniu telefonów,
  • Naprawa kamery tylnej oraz naprawa kamery przedniej w iPhone,
  • Wymiana wyświetlacza iPhone w przypadku zepsutego panelu dotykowego
  • Wymiana niedziałających przycisków,
  • Naprawy błędów oprogramowania IOS,
  • Naprawa gniazda ładowania iPhone oraz wymiana baterii iPhone,
  • Wymiana obudowy iPhone– pękniętej lub zepsutej obudowy,
  • Zakładanie nietypowej obudowy.

 

Wymiana układu U2 w iPhone.

Układ U2 jest to moduł odpowiedzialny za prawidłowe zarządzanie energią oraz ładowanie baterii. Uszkodzenie go jest spowodowane głównie używaniem nieoryginalnych ładowarek. Wadliwy układ powoduje nadmierne zużywanie się baterii, dłuższe ładowanie, grzanie się telefonu czy brak możliwości jego włączenie. W serwisie iCare podejmujemy się naprawy tego modułu i wymieniamy go na nowy wolny od wad.

Musisz wymienić zbitą szybkę lub obudowę w iPhonie? A może nie działa Ci wyświetlacz lub masz zalany ekran? To najczęściej zgłaszane problemy użytkowników telefonów komórkowych. Większość przypadków niedziałających wyświetlaczy oraz innych wcześniej wspomnianych usterek iPhonów można skutecznie naprawić. Potrzebujesz profesjonalnego serwisu iPhone? Zapraszamy do naszego serwisu Apple iCare w Łodzi.

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.

Przejdź do paska narzędzi Wyloguj się