+48 607 596 990

Serwis iCare – Piotrków Trybunalski

12 grudnia 2018 Nowości, Nowy oddział Serwis iCare Piotrków Trybunalski

Serwis Apple Piotrków Trybunalski

 

Zapraszamy do naszego nowo powstałego serwisu Apple w Piotrkowie Trybunalskim mieszczącego się przy ulicy Narutowicza 84 lok. 8.

 

Nareszcie możecie bezpiecznie oddać swój telefon w odpowiednie ręce. Nasi serwisanci z serwisu iCare w Piotrkowie Trybunalskim bez problemu i w krótkim czasie przeprowadzą takie wymiany jak na przykład pęknięty wyświetlacz w iPhone oraz wymienią starą zużytą baterie na nową oryginalną. Dzięki temu, że większość napraw wykonywana jest na miejscu, możemy pochwalić się najkrótszym czasem oczekiwania na naprawę. Dla przykładu wymiana gniazda ładowania czy naprawa pękniętego wyświetlacza w iPhone 7 trwa tylko godzinę.

 

Zbita szybka w iPad również nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy również reinstalacja systemu MacOS wraz z przeniesieniem lub odzyskaniem danych i wgraniem niezbędnego oprogramowania. Wszystkie naprawy wykonujemy na Oryginalnych częściach dostarczanych przez firmę Apple. Piotrkowski serwis Apple zajmuje się naprawami takich sprzętów jak iPod, iPhone, iPad, MacBook, iMac oraz Watch. Oferujemy również akcesoria (ładowarki i kable) oraz pokrowce Niemieckiej firmy KMP.

Od teraz jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku  w godzinach 10-18. Podsumowując jest to jedyny profesjonalny serwis Apple w Piotrkowie o którego jakości świadczą opinie w serwisie Google!

 

Zapraszamy:

Serwis Apple Piotrków Trybunalski

 

A tak wygląda Serwis Apple Piotrków Trybunalski od środka:

Serwis iCare Piotrków Trybunalski Serwis iCare Piotrków Trybunalski