+48 607 596 990

Wymiana ekranu w iPhone

Twój iPhone upadł, a ekran dotykowy jest stłuczony lub pęknięty? Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone ponieważ obawiasz się wysokich kosztów wymiany? Myślisz, że cena zniechęci Cię do wymiany podzespołu? A może sądzisz, że żaden serwis nie podejmie się naprawy starszych modeli takich jak 4 lub 4S? Niesłusznie. Nasz serwis jest w stanie zagwarantować skuteczność swoich usług i atrakcyjność cen! Podejmujemy się napraw każdego modelu smartfonów iPhone – zarówno tych starszych jak i nowych.

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany ekranu dotykowego, za pomocą specjalistycznego procesu wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie szybko i profesjonalnie! Zajmujemy się wszystkimi modelami telefonów iPhone – naprawiamy starsze generacje takie jak 4S oraz nowsze – iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.. Podczas wymiany wyświetlacza w dowolnym modelu iPhone, nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony wyświetlacz LCD, następnie zamontują nowy ekran spełniający wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. W zależności od generacji smartfona, wymiana ekranu przebiega inaczej. W modelu iPhone 3 i 3GS wymiana nie musi wiązać się z wymianą szybki. Późniejsze modele – iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max. Mogą wymagać również naprawy szkła lub ramki. Po każdej wymianie i instalacji ekran iPhone jest kalibrowany.Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach do smartfonów iPhone iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.. Użyte podzespoły są dedykowane telefonom Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie tak, jak przed usterką. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie w Łodzi, więc termin naprawy nie zwiększa się o czas oczekiwania na potrzebne elementy i podzespoły. To również gwarancja stałych kosztów.

Profesjonalni technicy, rzetelny serwis, gwarancja niskich kosztów

Wymian ekranu dotykowego dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy doskonale znają sprzęty marki Apple i żaden iPhone nie stanowi dla nich wyzwania – czy to 4S, 5, 6 czy 7 – masz gwarancję skutecznej i profesjonalnej naprawy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu Apple wpływa korzystnie na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Nasi fachowcy błyskawicznie wymienią zniszczony ekran dotykowy w Twoim smartfonie i przywrócą mu pełną sprawność! Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi – gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw i cennika usług.

Nie obawiaj się kosztów – nasze ceny są naprawdę atrakcyjne!

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.