+48 607 596 990

Wymiana ekranu w iPhone

Twój iPhone upadł, a ekran dotykowy jest stłuczony lub pęknięty? Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone ponieważ obawiasz się wysokich kosztów wymiany? Myślisz, że cena zniechęci Cię do wymiany podzespołu? Nasz serwis jest w stanie zagwarantować skuteczność swoich usług i atrakcyjność cen!! Podejmujemy się napraw każdego modelu smartfonów iPhone – zarówno tych starszych, jak i nowych. Zapewniamy, że wymiana ekranu iPhone’a spełni Twoje oczekiwania, a cena przedsięwzięcia będzie bardzo korzystna.

Wymiana ekranu iPhone

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany ekranu dotykowego, za pomocą specjalistycznego procesu wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie szybko i profesjonalnie! Zajmujemy się wszystkimi modelami telefonów iPhone – naprawiamy starsze generacje oraz nowsze – iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max.

Podczas wymiany wyświetlacza w dowolnym modelu iPhone, nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony wyświetlacz LCD, następnie zamontują nowy ekran spełniający wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. W zależności od generacji smartfona wymiana ekranu przebiega inaczej –  iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max. Mogą wymagać również naprawy szkła lub ramki. Po każdej wymianie i instalacji ekran iPhone jest kalibrowany – wymiana ekranu iPhone 8 czy dowolnego innego urządzenia to doskonałe rozwiązanie dla każdego, czyj telefon uległ uszkodzeniu.Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach do smartfonów iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max..

Użyte podzespoły są dedykowane telefonom Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie tak, jak przed usterką. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie w Łodzi, więc termin naprawy nie zwiększa się o czas oczekiwania na potrzebne elementy i podzespoły. To również gwarancja stałych kosztów.

Profesjonalni technicy, rzetelny serwis, gwarancja niskich kosztów

Wymian ekranu dotykowego dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy doskonale znają sprzęty marki Apple i żaden iPhone nie stanowi dla nich wyzwania. Zarówno najnowsze modele iPhone jak i iPhone 8, 7, 6 czy 5 – masz gwarancję skutecznej i profesjonalnej naprawy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu Apple wpływa korzystnie na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Nasi fachowcy błyskawicznie wymienią zniszczony ekran dotykowy w Twoim smartfonie i przywrócą mu pełną sprawność! Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi, gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw i cennika usług.

Nie obawiaj się kosztów – nasze ceny są naprawdę atrakcyjne!

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.

 

Wymiana wyświetlacza iPhone’a 7

Rozlany wyświetlacz smartfonu z logiem Apple? A może funkcja dotykowa zaczęła szwankować, co sugeruje potencjalną wizytę w certyfikowanym serwisie marki?
Wymiana wyświetlacza ekranu dotykowego iPhone’a 7 trwa średnio 60 minut przy użyciu najwyższej jakości elementów. Pozwoli to naprawić uszkodzenie telefonu w możliwie jak najkrótszym czasie, abyś nie pozostał bez dostępu do ważnych dla Ciebie danych..

Wymieniając wyświetlacz na nowy, możesz być pewien, iż wszelkie plamy oraz niedogodności związane z funkcjonowaniem iPhone’a 7 przestaną być problemem. Jeśli, telefon przestał funkcjonować z powodu uszkodzonego ekranu, to jego naprawa powinna przywrócić go do stanu przed wystąpieniem niedogodności. Wymiana wyświetlacza polecana jest Klientom w przypadku:

 • rozlania ekranu, które wiąże się z nieprawidłowym wyświetlaniem treści,
 • zaciemnionego lub białego wyświetlacza,
 • nieprawidłowego wyświetlania ekranu,
 • pionowych lub poziomych pasków ekranu,
 • plam,
 • migotania,
 • problemów z reakcją na dotyk.

Naprawa najpopularniejszych uszkodzeń iPhone’a 7

Klienci zwracają się najczęściej z usterkami związanymi z dotykiem, które niestety wiążą się z wymianą wyświetlacza iPhone. Do uszkodzenia może dojść w przypadku:

 • pośpiechu,
 • nieostrożności,
 • braku odpowiedniego zabezpieczenia np. etui, szkło ochronne,
 • trzymania telefonu w tylnej kieszeni, siadania mając go w tylnej kieszeni, schylania, co wiąże się z naciskiem na iPhone’a.
 • upadku z dużej wysokości..

Montaż nowej szybki w serwisie

Uszkodzony wyświetlacz w telefonie marki Apple wiąże się zazwyczaj z pajęczyną na szybce. Jakie działania należy podjąć, gdy matryca odmówi posłuszeństwa? Bez obaw, w przypadku wymiany wyświetlacza Retina oferujemy montaż kompletnego panelu. Refabrykacją ekranu jest wymiana samego szkła bez panelu. W przypadku uszkodzenia samego szkła, nie ma sensu wymieniać całości podzespołów, gdyż koszt wykonania usługi wzrasta niemal dwukrotnie. Tylko niektóre serwisy są w stanie zaoferować usługę refabrykacji szkła, gdyż wymaga ona posiadania dodatkowego sprzętu oraz kompetencji pracowników.

Co wchodzi w skład wymiany wyświetlacza iPhone’a?

W przypadku wymiany ekranu wymagane jest, aby dokonać takich czynności, jak demontaż:

 • kamery,
 • czytnika linii papilarnych,
 • mikrofonu,
 • tylnej obudowy wyświetlacza.

Podczas wymiany montowany jest nowy panel, który składa się z:

 • polaryzatora,
 • nowej ramki wyświetlacza,
 • wyświetlacza Retina, który zalecany jest przez Apple,
 • nowego podświetlenia ekranu.

Uszkodzeniu uległ jedynie wyświetlacz? Wciąż możesz liczyć na naszą fachową pomoc, na którą udzielany jest stosowny okres gwarancyjny.

Czy, wymiana samego szkła jest dobrym pomysłem?

Refabrykacja wykonana z zachowaniem najwyższych standardów, minimalizuje wystąpienie negatywnych skutków, jak np. bąbelki na ekranie. Panel poddany regeneracji jest wpierw sprawdzany przy pomocy urządzenia, które monitoruje np. odwzorowanie kolorystyki, jak również sprawność dotyku. Po zakończeniu testów elementy są przekazywane do ponownego złożenia. Część z nich jest ponownie montowana, jak np. taśma proximity, czytnik touch id oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończeniu czynności iPhone przekazywany jest ponownie do działu testów, który ma wykluczyć występowanie jakichkolwiek usterek.

Wymiana samego szkła jest metodą o wiele tańszą, aniżeli wymiana wyświetlacza iPhone’a. Pozwala ona również zaoszczędzić cenny czas, który klient może poświęcić np. na wykonywanie czynności zawodowych związanych z kontaktem z kontrahentami. Zaletą takiego rozwiązania jest pozostawienie oryginalnego wyświetlacza, który idealnie odwzorowuje kolory.

Podstawą naszej pracy jest zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom w zakresie losowych zdarzeń, które spotykają odbiorców naszych usług. W obliczu rosnących cen telefonów oraz nowoczesnych technologii, rosną również ceny komponentów. Oferta skierowana jest także do osób, które użytkowały swojego iPhone’a przez wiele lat, a nie chcą płacić dużo za usługę naprawy starszego modelu.

Czy, Twoje dane w trakcie naprawy są bezpieczne?

Zapewniamy poufność danych, zawartych na iPhonie. W przypadku uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza nie ma konieczności ich usuwania. Realizujemy standardy związane z wprowadzonymi normami prawnymi RODO. Zalecamy jednak przed każdym wysłaniem do serwisu, dokonanie kopii zapasowej w chmurze, co oferują usługi Apple.

Chcemy zaznaczyć, iż podejmujemy się napraw urządzeń, które są dostarczane do nas w częściach. Każda wymiana wyświetlacza iPhone’a  w takim przypadku analizowana jest indywidualnie przez naszych ekspertów oraz podawany jest koszt naprawy przed jej rozpoczęciem.

Dlaczego warto wymienić wyświetlacz iPhone w iCare?

Naprawy dokonywane są przez certyfikowanych ekspertów, którzy ukończyli wiele szkoleń, jak również mają uprawnienia do ich przeprowadzania. Serwis korzysta wyłącznie z oryginalnych części, co zapewnia skuteczne usunięcie usterki. Warto o tym pamiętać, gdyż jakakolwiek naprawa dokonywana w serwisie bez uprawnień, skutkuje utratą gwarancji. Prosimy pamiętać, aby nie traktować naszego wpisu jako oferty handlowej, gdyż ostateczna wycena usługi zawsze dokonywana jest po bezpłatnej weryfikacji stanu iPhone’a.

Jeśli, jesteś zainteresowany wymianą wyświetlacza ukochanego smartfona, to wybierz zaufany serwis, który zadowolenie Klienta stawia sobie za główny cel.
Zapraszamy Cię do profesjonalnego serwisu iCare w Łodzi. Tylko u nas masz możliwość skorzystania z kompleksowych usług, wykonywanych przez najlepszych specjalistów.
Ceny w naszym serwisie są niezwykle konkurencyjne, wobec czego będziesz usatysfakcjonowany nie tylko z jakości usług, ale również kosztów jej wykonania.
Priorytetem jest dla nas każdy Klient, który zdecyduje się na pozostawienie smartfonu w naszych rękach. Odwiedź serwis iCare w Łodzi i poszerz grono naszych zadowolonych Klientów!