+48 607 596 990

Wymiana ekranu w iPhone

Twój iPhone upadł, a ekran dotykowy jest stłuczony lub pęknięty? Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone ponieważ obawiasz się wysokich kosztów wymiany? Myślisz, że cena zniechęci Cię do wymiany podzespołu? Nasz serwis jest w stanie zagwarantować skuteczność swoich usług i atrakcyjność cen!! Podejmujemy się napraw każdego modelu smartfonów iPhone – zarówno tych starszych jak i nowych. Zapewniamy, że wymiana ekranu iPhone’a spełni Twoje oczekiwania, a cena przedsięwzięcia będzie bardzo korzystna.

Wymiana ekranu iPhone 8

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany ekranu dotykowego, za pomocą specjalistycznego procesu wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie szybko i profesjonalnie! Zajmujemy się wszystkimi modelami telefonów iPhone – naprawiamy starsze generacje oraz nowsze – iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR. Podczas wymiany wyświetlacza w dowolnym modelu iPhone, nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony wyświetlacz LCD, następnie zamontują nowy ekran spełniający wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. W zależności od generacji smartfona, wymiana ekranu przebiega inaczej –  iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR. Mogą wymagać również naprawy szkła lub ramki. Po każdej wymianie i instalacji ekran iPhone jest kalibrowany – wymiana ekranu iPhone 8 czy dowolnego innego urządzenia to doskonałe rozwiązanie dla każdego, czyj telefon uległ uszkodzeniu.Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach do smartfonów iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR. Użyte podzespoły są dedykowane telefonom Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie tak, jak przed usterką. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie w Łodzi, więc termin naprawy nie zwiększa się o czas oczekiwania na potrzebne elementy i podzespoły. To również gwarancja stałych kosztów.

Profesjonalni technicy, rzetelny serwis, gwarancja niskich kosztów

Wymian ekranu dotykowego dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy doskonale znają sprzęty marki Apple i żaden iPhone nie stanowi dla nich wyzwania – czy to 5, 6 czy 7 – masz gwarancję skutecznej i profesjonalnej naprawy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu Apple wpływa korzystnie na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Nasi fachowcy błyskawicznie wymienią zniszczony ekran dotykowy w Twoim smartfonie i przywrócą mu pełną sprawność! Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi – gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw i cennika usług.

Nie obawiaj się kosztów – nasze ceny są naprawdę atrakcyjne!

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.