+48 607 596 990

Wymiana tylnej obudowy w iPhone

Konstrukcja smartfonów iPhone niestety nie należy do najtrwalszych. Wystarczy upadek lub mocne uderzenie, aby tylna obudowa uległa pęknięciu. Nawet przy prawidłowym obchodzeniu się z telefonem, z dużą dozą prawdopodobieństwa po jakimś czasie zauważysz na obudowie rysy lub zechcesz wymienić obudowę na inny kolor. Obawiasz się, że koszt wymiany obudowy będzie wysoki? Martwisz się, że serwis nie podejmie się naprawy starszego modelu? Niepotrzebnie! Konstrukcja urządzeń Apple umożliwia łatwą i szybką wymianę obudowy tylnej, a nasz serwis zaopiekuje się każdym modelem iPhone – iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus.

Wymiana szkła w tylnej obudowie iPhone?

Zapraszamy do artykułu: wymiana szkła obudowy gdzie szczegółowo opisujemy tą usługę.

Cena wymiany obudowy

Co najważniejsze – zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę! Wszelkie naprawy wykonujemy tak, by sprzęt jak najszybciej wrócił do właściciela, nie zapominając o dokładności, precyzji, wysokiej jakości świadczonych usług i przystępnych cenach.

Szeroki zakres usług

Aby wymienić obudowę w smartfonie iPhone, nie musisz wcale czekać aż ulegnie zniszczeniu! Na Twoim iPhone pojawiły się drobne rysy, otarcia? A może chcesz wymienić obudowę na inny kolor? Zrealizujemy dla Ciebie wymianę obudowy, bez względu na to co jest jej powodem. Nie musisz też martwić się kosztami ani dostępnością części. W naszym serwisie znajdziesz obudowy do każdego modelu (iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus w każdym kolorze.

Profesjonalny serwis, doświadczeni technicy, atrakcyjne ceny

Precyzja oraz dbałość o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego wszelkie naprawy wykonujemy na najwyższym poziomie. Technicy, którzy pracują w iCare to profesjonaliści w każdym calu. Doświadczenie i wiedza, którą dysponują, sprawia że efektywnie usuwają usterki ze smartfonów iPhone iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus oferując przy tym atrakcyjne ceny. Już nie musisz obawiać się o koszt wymiany!

 

Podczas wymiany uszkodzonej, popękanej tylnej części obudowy, nasi technicy precyzyjnie demontują uszkodzone części, następnie montują nowe, stosując obowiązujące wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. Wymieniając obudowę w telefonach iPhone wykorzystujemy części oryginalne. Posiadamy obudowy do wszystkich modeli i w różnych kolorach. Wymiana obudowy iPhone w naszym serwisie to gwarancja precyzji i dokładności, atrakcyjnych cen i przede wszystkim – całkowitej sprawności Twojego smartfona po „zabiegu”.

 

Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie jak przed uszkodzeniem. Nie ważne czy korzystasz z iPhone iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus zajmiemy się telefonem każdej generacji – przywrócimy jego funkcje, odświeżymy wygląd (poprzez np. zmianę koloru) i sprawimy, że będzie jak nowy, a koszt usługi nie przerośnie Twojego budżetu!

Każdą naprawę urządzeń Apple traktujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów wymiany tylnej obudowy w iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat napraw i serwisowania sprzętu Apple.

Dbamy o Twoje urządzenie

Podczas całego procesu modernizacji zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Twojego sprzętu, bo wiemy jak ważny dla użytkowników sprzętu Apple jest jego stan wizualny. Oddając sprzęt do serwisu iCare w Łodzi masz pewność, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w nienagannym stanie.

Bezpieczeństwo danych

W trakcie tej naprawy w żaden sposób nie ingerujemy w dane na iPhone, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich danych znajdujących się na iPhone.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące naprawionych iPhone

Serwis iCare w Łodzi posiada największe doświadczenie w dziedzinie diagnostyki oraz napraw iPhone. W naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu kompleksowo zadbamy o Twojego iPhone.

Wszelkie naprawy i modernizacje wykonujemy tak by sprzęt jak najszybciej wrócił do właściciela, nie zapominając o dokładności, precyzji i wysokiej jakości świadczonych usług.

Naprawa na odległość

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.