+48 607 596 990

Wymiana obudowy iPhone 8, 8 Plus, iPhone X oraz wyżej.

Smartfony, nawet te najlepsze, mają to do siebie, że z czasem się uszkadzają. Zaraz po ekranie, częścią, która najczęściej psuje się i jest narażona na uszkodzenia jest tylna szklana obudowa telefonu. Rysy, pęknięcia, nieestetyczne odpryski lub ślady użytkowania na białej obudowie mogą powstać na skutek upadku telefonu, noszenia go w jednej kieszeni z kluczami, czy innego niespodziewanego wypadku. Na szczęście jest na to rada. Wymienimy obudowę tylną w Twoim iPhone bez żadnych przeszkód. A może po prostu chcesz zmiany koloru  z czarnej na białą? W tym także możemy pomóc.

Kompleksowe, profesjonalne usługi, gwarancja niskich kosztów

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany tylnej szklanej obudowy w modelach iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X oraz wyżej za pomocą specjalistycznego sprzętu. Nasi technicy to pasjonaci sprzętu Apple, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zrealizują nawet najbardziej wymagającą naprawę. Masz dzięki temu gwarancję skutecznej i profesjonalnej usługi w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi, gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw, zmian obudowy i cennika usług. Nie obawiaj się kosztów, zmiana obudowy tylnej na nową wcale nie musi kosztować dużo! Skontaktuj się z nami w kwestii wyceny.

Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie, więc termin naprawy nie wydłuża się bez końca. Dostępność obudów (zarówno białych, jak i czarnych) na miejscu, to również gwarancja stałych kosztów.

Dbamy o Twoje urządzenie

Podczas całego procesu modernizacji zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Twojego sprzętu, bo wiemy jak ważny dla użytkowników sprzętu Apple jest jego stan wizualny. Oddając sprzęt do serwisu iCare w Łodzi masz pewność, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w nienagannym stanie.

Bezpieczeństwo danych

Dodatkowo w trakcie naprawy nie ingerujemy w dane na urządzeniu, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich danych znajdujących się na iPadzie.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące naprawionych iPhone

Serwis iCare w Łodzi posiada największe doświadczenie w dziedzinie diagnostyki oraz napraw iPhone. W naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu kompleksowo zadbamy o Twojego iPhone.

 

Wszelkie naprawy i modernizacje wykonujemy tak by sprzęt jak najszybciej wrócił do właściciela, nie zapominając o dokładności, precyzji i wysokiej jakości świadczonych usług.

Naprawa na odległość

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.