+48 607 596 990

Wymiana obudowy iPhone 8 oraz 8 Plus oraz X

Smartfony, nawet te najlepsze, mają to do siebie, że z czasem się uszkadzają. Zaraz po ekranie, częścią, która najczęściej psuje się i jest narażona na uszkodzenia jest tylna szklana obudowa telefonu. Rysy, pęknięcia, nieestetyczne odpryski lub ślady użytkowania na białej obudowie mogą powstać na skutek upadku telefonu, noszenia go w jednej kieszeni z kluczami, czy innego niespodziewanego wypadku. Na szczęście jest na to rada. Wymienimy obudowę tylną w Twoim iPhone bez żadnych przeszkód. A może po prostu chcesz zmiany koloru  z czarnej na białą? W tym także możemy pomóc.

Kompleksowe, profesjonalne usługi, gwarancja niskich kosztów

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany tylnej szklanej obudowy w modelach iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X za pomocą specjalistycznego sprzętu. Nasi technicy to pasjonaci sprzętu Apple, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zrealizują nawet najbardziej wymagającą naprawę. Masz dzięki temu gwarancję skutecznej i profesjonalnej usługi w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi – gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw, zmian obudowy i cennika usług. Nie obawiaj się kosztów, zmiana obudowy tylnej na nową wcale nie musi kosztować dużo! Skontaktuj się z nami w kwestii wyceny.

Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie, więc termin naprawy nie wydłuża się bez końca. Dostępność obudów (zarówno białych jak i czarnych) na miejscu, to również gwarancja stałych kosztów.

Jeżeli uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.