+48 607 596 990

Wymiana wyświetlacza w telefonach Apple

Ile razy zdarzyło Ci się, że telefon wypadł z ręki, wysunął się z kieszeni, lub niefortunnie spadł ze stołu? Wypadki zdarzają się każdemu. Niestety telefony Apple iPhone należą do bardzo delikatnych urządzeń, a po gwałtownym zetknięciu z ziemią rzadko wychodzą bez szwanku. Po upuszczeniu telefonu Apple na twardą powierzchnię najczęściej występującymi urazami są:

Jeżeli spotkała Cię podobna sytuacja, nie martw się! Zaradzimy temu! Rozbitą szybkę można wymienić, a naprawa wcale nie musi wiązać się z wysoką ceną. Szybko przywrócimy Twojego iPhone’a do stanu sprzed upadku, bez względu na to jaki model posiadasz. Dobrze znamy specyfikę zarówno tych starszych, takich jak 4, 4s, trochę nowszych – 5, 5s, 5c, 6 i 6 Plus, SE jak i zupełnie nowoczesnych modeli – 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X.

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Nasz serwis iCare w Łodzi oferuje kompleksową i szybką naprawę lub wymianę wyświetlacza iPhone 6s i innych modelach oraz błyskawiczny powrót Twojego smartfona do pełnej sprawności. iCare w Łodzi dysponuje specjalistycznych zapleczem serwisowym, a dzięki wiedzy z zakresu technologii Apple, może zapewnić wysoką jakość usług z zakresu naprawy Twojego sprzętu oraz atrakcyjne ceny.

Wymiana szybki – tylko w serwisie iCare!

iCare to serwis Apple znajdujący się w Łodzi. Nasi serwisanci zajmują się uszkodzeniami telefonów obejmującymi pojedyncze pęknięcie szybki, starty wyświetlacz, uszkodzony ekran (np. rozlanie matrycy) oraz niedziałający dotyk. Wymieniamy wyświetlacze we wszystkich modelach iPhone – 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Plus,6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X.

W naszym serwisie w Łodzi wykonujemy naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, oferując pomoc doświadczonych serwisantów i konkurencyjne ceny usług. Nasz zespół jest w stanie wykonać większość usług serwisowych w ciągu 24 godzin. Naprawy telefonów Apple iPhone w serwisie iCare przeprowadzamy na najnowszych urządzeniach dzięki czemu jakość wykonanej pracy jest zawsze na najwyższym poziomie.

Podczas wymiany szybki w iPhone 6s i innych modelach, nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony moduł LCD, następnie wymienią i zamontują nowy wyświetlacz (dotyk + wyświetlacz LCD oraz ramka, gdy taka występuje w zestawie) stosując się do wymogów producenta oraz wszelkich norm bezpieczeństwa. W trakcie naprawy wykorzystujemy tylko części oryginalne.

Usługi świadczone w zakresie uszkodzonego wyświetlacza:

Rodzaj usterki Model telefonu iPhone Apple
Zbita szybka 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X
Pęknięcie na ekranie 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X
Niedziałający panel dotykowy 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X
Uszkodzony wyświetlacz 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X
Porysowany ekran 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X

 

iCare – serwis Apple w Łodzi

Wszystkie naprawy wyświetlacza wykonujemy precyzyjnie i dokładnie, a zarazem szybko i w niskiej cenie, dlatego masz gwarancję, że Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i estetycznego wyglądu oraz będzie funkcjonowało dokładnie tak jak przed usterką. Wymiana wyświetlacza czy szybki w iPhone 6s i innych modelach nie ma dla nas tajemnic! Jako serwis Apple, z najwyższą precyzją i starannością zajmiemy się Twoim iPhone’m! Aby powierzyć nam swój sprzęt lub sprawdzić cenę usługi – skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub osobiście!

Uważasz, że potrzebujesz naprawy w naszym serwisie, ale mieszkasz poza Łodzią? Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie.